LUXUSNÉ SVADOBNÉ ŠATY veľkosť 34/36

350.00 

  • Kraj: Žilinský
  • Miesto: Liptovský Hrádok
  • Veľkosť: 34, 36

Popis

Predám krásne svadobné šaty – materiál mikado silk, kúpené v zahraničí. Korzet bol profesionálne zúžený, veľkosť šiat je teraz 34, ale dajú sa opäť bez problémov rozšíriť a teda zväčšiť na 36 (originálna veľkosť). Dĺžka je na postavu do 165 cm + 10 cm podpätky. Nie sú snehovo biele, farba je ivory. Netreba do nich podprsenku.

Šaty majú krásnu dlhú vlečku, ktorá sa dá vypnúť. Sukňa je bez kruhov, takže sú veľmi pohodlné pri pohybe, sedení aj tancovaní. Majú praktické vrecká, mašľa na zadnej časti opasku sa dá odopnúť. Brošňa na fotkách k šatám nepatrí, tú som si tam pripla z pelerínky. Tým, že šaty sú jednoduché, s doplnkami sa môže každá nevesta vyhrať.

Šaty predávam s jednoduchým závojom v tej istej farbe, dĺžka 3 m. Je lemovaný saténom, krásne sa hodí k šatám. Má len hrebienok, takže doplnky do vlasov si každá nevesta môže prispôsobiť sama.

K šatám darijem podväzok, tiež v Ivory farbe a svetrík s dlhším vlasom vo veľkosti XS, ktorý je crop top – čiže je krátky a sedí na šatách presne nad opaskom. Mne s golierom stačil aj v zime 🙂

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón