Nádherné, luxusné, originálne princeznovské šaty + 2 závoje + spodnička + doplnky

999.00 

Pôvodná cena: 1,453.00 
  • Kraj: Prešovský
  • Miesto: Poprad
  • Veľkosť: 36

Popis

Predám nádherné, luxusné, originálne princeznovské šaty – šité na mieru. Farba – snehovo biela.

Šaty veľkosť 36, na výšku cca 170 cm.
Nádherný originálny dizajn sukne (ktorá ma ľahučké trblietky v spodnej vrstve, takže robia krásne odlesky) aj korzetového vŕšku (so sieťkou na dekoltu, vďaka ktorej ramienka šiat držia nádherne bez podprsenky tam, kde majú, v korzete sú vsadené aj malé perličky). Dizajn je hitom tejto svadobnej sezóny, šaty 
krásne formujú ramená , dekolt a celkovú postavu. 

K šatám pridávam aj spodničku z tylu, vďaka ktorej má sukňa pri nosení vždy nádherný tvar , pohodlne sa v nej chodí a tancuje , nemotá sa okolo nôh.

V cene k šatám taktiež pridávam aj závoje s hrebienkom – dlhý (katedrálový), aj krátky (tanečný). Obidva boli urobené priamo k týmto šatám (viz foto).

Šaty sú veľmi pohodlné, vrch drží vďaka jeho stavbe krásne ako má, sukňa sa pri tancovaní nádherne vyníma. Svoju svadbu si preto užijete naplno a vo veľkom komforte.

Pôvodná cena týchto šiat bola 1453 €.

Predávam ich za výhodnú cenu 999€ (šaty, dlhý závoj, krátky závoj). V pripáde záujmu je možné si tiež vyskúšať a zakúpiť si topánky k šatám, ozdobu do vlasov, náušnice, náramok – cena dohodou.

V šatách som sa cítila ako princezná, získali veľký obdiv hostí, ktorí nevedeli odo mňa odtrhnúť oči 🙂

Rada ich posuniem ďalej a doprajem tento výnimočný pocit ďalšej náročnej slečne, ktorá nič nechce nechať na náhodu a záleží jej na tom, aby bola jedinečná a nádherná pre svoj dôležitý a výnimočný deň.

Šaty sú k dispozícii na vyskúšanie v Poprade.

Budem sa tešiť.

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón