Romantické svadobné šaty

390.00 

  • Kraj: Trenčiansky
  • Miesto: Horovce
  • Veľkosť: 34

Popis

Predám krásne snehobiele čipkované svadobné šaty s lodičkovým výstrihom a bohatou romantickou sukňou. Šaty majú tiež primerane dlhú vlečku, ktorá je na okraji zdobená čipkovaným lemom. Vlečka sa dá vzadu bez problémov vypnúť na dva nenápadné gombíčky a tým krásne splynie so sukňou šiat. Bohatá sukňa je zložená z viacerých tylových vrstiev, no vôbec nie je ťažká. V páse sa vyníma tenký saténový opasok s mašličkou a celá vrchná časť šiat vrátane rukávov je potiahnutá čipkou, ktorá pekne priľahne k telu. V oblasti pŕs je aplikovaná výstuha, čiže nie je potreba si dávať pod šaty podprsenku. Zapínanie na šatách je riešené prostredníctvom malých obaľovaných gombíkov, čo vyzerá veľmi jemne a decentne.
Rozmery:
Šaty sú veľkosti 34, ale sedia na veľkosť 36 (čiže S). Dĺžka šiat je prispôsobená na výšku 165 cm bez opätkov alebo na nižšiu osobu okolo 156 cm (ako som i ja ????) no sú potrebné topánky na vyššom opätku.
V cene sú zahrnuté:
Kruh a krátky jednovrstvový závoj

Šaty sú vo veľmi dobrom stave. V prípade záujmu som ochotná poskytnúť aj viac detailných informácii ohľadom rozmerov šiat či ich vzhľadu.

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón