Romantické svadobné šaty Bianco Evento -38 (ivory)

150.00 

  • Kraj: Bratislavský
  • Miesto: Bratislava - Dúbravka
  • Veľkosť: 38

Popis

Milé nevestičky, predávam svoje jesenné svadobné šaty, Bianco Evento- veľkosť 38 (alebo väčšia 36). Moja výška je 180 cm a šaty neboli skracované.

Som ich druhou majiteľkou, pôvodne boli kupované v salóne a prvou majteľkou nosené len pár hodín na obrade (ako aj mnou na našej mini-svadbe a fotení). Šaty budú vyčistené v čistiarni a pripravené pre skúšanie/odber začiatkom decembra.

Šaty majú niekoľkovrstvovú sukňu, zapínanie na chrbte na zips a krásnu krajku. Sú s korzetom, jemne vystužené, takže podprsenku mať nemusíte.

Vrch šiat predchádzajúca majiteľka dala zúžiť z 38 na 36; keďže ja som sa v nich chcela cítiť pohodlne, dala som ich šikovnej krajčírke zväčšiť na 38 pomocou ‘slzičky’, ktorú vytvorila (viac viď na fotkách šiat zo zadu). Šaty majú vzadu menšiu vlečku, ktorá sa dá vypnúť na gombík.

Šaty som kupovala za 250 eur (pôvodná cena v salóne bola 500 eur), po vyčistení ich rada posuniem za 150 eur. Osobný odber Bratislava / západné Slovensko alebo dohodou. V prípade záujmu rada premeriam/ pošlem viac fotiek.
Kontakt: cez bazoš, číslo je vymyslenné

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón