Saténové svadobné šaty

390.00 

  • Kraj: Žilinský
  • Miesto: Žilina

Popis

Predám jednoduché saténové svadobné šaty. Šaty som si odkupovala zo salónu Zoya. Šaty sú farby ivory/slonovinová kosť. Majú šnurovačku a zips takže sa vedia prispôsobiť postave. Ja nosím veľkosť S a mala som ich skoro na maximum stiahnuté. Majú krásnu vlečku, ktorá sa prakticky vypne(vid foto šiat zozadu) a neprekáža v zábave na hostine.
Dlžka šiat je 150 cm. Merané od ramena po koniec sukne. Šírka v páse 36 ale ako som uviedla majú šnurovačku nie sú na pevno. Pod šatami som mala jednokruhovú spodničku. Nemala som žiadne opätky. Meriam 168cm. Vhodné pre kočky s výškou max 170-171 ak by šaty chceli bez spodničky. Spodničku a závoj som mala požičané čiže ich nemám k dispozicií so šatami. Šaty sú profesionálne vyčistené nachystané v obale pre ďalšiu slečnu, ktorú premenia na princeznú. Možnosť vyskúšať v Žiline. Preferujem osobný odber. Neposielam na dobierku na také správy ani nereagujem. Pri platbe vopred na účet som ochotná poslať cez packetu. Recenzie od ostatných kupujúcich mám.
V prípade seriozného záujmu mám k šatám vo farbe ivory motýlika a vreckovku Bandi Vamos taktiež profesionálne vyčistené.

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón