Svadobné šaty, Armonia

490.00 

Pôvodná cena: 895.00 
  • Kraj: Nitriansky
  • Miesto: Nitra
  • Veľkosť: 38, 40

Popis

Šaty sú ľahké ako pierko, akoby ste ich na ani tele nemali 🙂

– nariasená hodvábna sukňa, ktorá akoby sama dýchala a pri tanci/pohybe nádherne veje. Zvolenie kruhu je na Vás. Ja som ho nemala a nebol ani potrebný, krásne držali samé tvar. Majú tri jemné spodné vrstvy a vrchná hodvábna vrstva je ponechaná ako vlečka. Dá sa zopnúť po obrade na gombičku. Látka je jemná, padavá, nerobí zbytočne zadný objem.
– vršok dotvorený čipkou z jemnej bavlny, vzor kvietkov a lístočkov (vôbec neškrabe)
– šaty majú v sebe už našité prsné vložky C a perfektne držia, prvý krát som nemala kostice a stále držali krásny tvar, žiadne lepky na bradavky nie sú potrebné. (košíčky sa dajú jednoducho prešiť aj na B veľkosť)
– sieťka je mierne naťahovacia, takže priľne k telu a nikde neodstáva
– rukávy sú tiež vzdušné a krásne vejú, svadbu som mala v lete a vôbec mi v nich nebolo horúco (skôr príjemne chladia). Na ramenách majú sieťku, takže nevytvárajú dojem mohutných pliec a okolo rúk je jemná gumička, takže sa dajú aj posunúť ako 3/4 rukávy (zas nový dojem na fotenie)
– chrbát je na gombičky
– k šatám prikladám aj 3 m dlhký čistý závoj s kovovým hrebienčekom vo farbe ako sú aj šaty, Ivory. Tiež je ľahučký, bez čipky
– šaty sú ľahučké, a teda nie je žiadny problém v nich pretancovať celú svadobnú noc

– veľkosť písaná 38, sadnú na 36/40 (veľmi dobre sa prispôsobia postave vďaka vysokej elastickosti a krásne vyniknú aj na väčších prsiach)
– momentálne prispôsobené na výšku cca 176 cm (ja mám 168 + 8 cm som mala podpätky)

Kontakt na predajcu

Kontakt je dostupný na portáli bazos.sk
  • Email
  • Telefón