O nás

Projektom „zorganizuj si vlastnú svadbu“ sme si prešli presne pred rokom. Svadbu sme mali naplánovanú na jar ale ako sa hovorí človek mieni, Covid-19 mení…a tak sme ju museli presunúť na jeseň.

Patríme k ľuďom, ktorí sa snažia hľadať vždy niečo pozitívne vo všetkom, čo sa okolo nich deje. A tak sme našli viac času na svadobné prípravy a pre mňa, ako budúcu nevestu, viac času na výber svadobných šiat.

Každá nevesta okrem toho pravého potrebuje nájsť aj tie pravé svadobné šaty. Vkusné, očarujúce, vysnívané. A tie si zväčša vyberie len máloktorá zo dňa na deň. Svadobných salónov, kde si môžete šaty vyskúšať je mnoho. To však v čase obmedzení neplatilo, salóny museli zostať zatvorené. Jedinou cestou bolo nájsť šaty na internete. Priznám sa, že nájsť svadobné šaty a ešte s možnosťou vyskúšania si vyžadovalo podať priam heroicky výkon.

Svadobných skupín na facebooku, svadobných webových stránok a online bazárov s možným aj nemožným oblečením bolo veľa. Ale taký, ktorý by sa špecializoval na svadobné šaty, taký, kde by skúsené nevesty ponúkali ich vysnívané svadobné šaty budúcim nevestám tu veru chýbal. A tak, vychádzajúc z vlastnej skúsenosti, sme sa rozhodli uľahčiť cestu hľadania všetkým budúcim nevestám, a jeden taký – jednoduchý, prehľadný online bazár sme si vytvorili.

Sme radi, že vás môžeme privítať na našom svadobnom portáli svadbujem.sk.